Moonscars i finalna wersja Grounded od dzisiaj w Xbox Game Pass

Grounded

Tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę września 2022. Dwa dni później do subskrypcji trafiły trzy nowości ze Slime Rancher 2 na czele, a dzisiaj w subskrypcji ląduje Moonscars oraz finalna wersja Grounded. Niektórzy gracze z pewnością się ucieszą!

Nowe gry w Xbox Game Pass (27 września 2022)

Zwiastun Moonscars

Moonscars to gra z gatunku soulslike, posiadająca też elementy platformowe. Główną bohaterką tej dwuwymiarowej produkcji jest niejaka Grey Irma – gliniana wojowniczka, poszukująca tajemniczego Rzeźbiarza, będącego w stanie pomóc jej odkryć tajemnicę swojej egzystencji. Motywami przewodnimi zabawy są tu takie aspekty jak walka czy eksploracja pełnych mroku lokacji.

Zwiastun finalnej wersji Grounded

Grounded we wczesnym dostępie figuruje w Game Passie od dawna, lecz dzisiaj swoją premierę ma wersja finalna z nową zawartością. Jest to survivalowa produkcja, która opowiada historię ludzi w rozmiarze mrówek, zmuszonych do walki z groźnymi owadami. Fabuły samej w sobie tu nie ma – motywem przewodnim zabawy jest zbieranie surowców, tworzenie przedmiotów, wznoszenie budowli i oczywiście stawianie czoła rozmaitym insektom ogrodowym.

Przeczytaj też: Kody do GTA SA

Wymienione nowości zawitają do biblioteki Xbox Game Pass w najbliższych godzinach, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Amerykanów uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Moonscars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Grounded – finalna wersja (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś produkcji, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.