2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Przygodówka z otwartym światem oraz akcyjniak 10/10

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft niespodziewanie ogłosił podwyżki cen Xbox Game Pass oraz zapowiedział nowy plan Standard. Decyzja Amerykanów spotkała się z ogromną krytyką ze strony graczy, ale na szczęście dzisiaj mamy lepsze informacje. Otóż w subskrypcji lądują dwie nowe gry, które na pewno zainteresują niejedną osobę.

2 nowe gry w Xbox Game Pass – Neon White oraz Tchia

Zwiastun Neon White

Neon White to pierwszoosobowa platformówka, której głównym bohaterem jest „zręczny” zabójca. Celem protagonisty jest odkupienie swoich grzechów, lecz tak naprawdę fabuła nie gra tutaj dużej roli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Motywem przewodnim zabawy jest za to przemierzanie platformowych etapów oraz eliminowanie wrogów. Co ciekawe, na Steamie gra ma ponad 12 000 „przytłaczająco pozytywnych” ocen, co odpowiada 10/10.

Zwiastun Tchia

Z kolei Tchia jest przygodówką z otwartym światem, stworzoną przez niezależny zespół. Wcielamy się tutaj w postać młodej dziewczyny, która zwiedza bajeczny archipelag, gdzie spotykają ją rozmaite przygody.

W trakcie zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować, a także wykonywać zadania i rozwiązywać łamigłówki; jedne bardziej, drugie mniej skomplikowane.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. Za pośrednictwem subskrypcji Amerykanów uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Neon White (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Tchia (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Trzeba przyznać, że dzisiejsze nowości są całkiem ciekawe. Pod koniec przypominamy, że w świetle ostatnich podwyżek cen to już ostatni dzwonek, aby kupić Xbox Game Pass Ultimate za grosze z naszymi poradnikami. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób wciąż można oszczędzić na abonamencie nawet 85%, odwiedź tę stronę.

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.