Ostatnia szansa na tani zakup Xbox Game Pass Ultimate! Ceny idą mocno w górę – zobacz, jak oszczędzić

XGPU podwyżka cen

Dziś w nocy Microsoft niespodziewanie ogłosił kolejne podwyżki cen Xbox Game Pass. Standardowa cena planu Ultimate dotychczas wynosiła 62,99 zł, jednak teraz abonament kosztuje 73,99 zł miesięcznie. I mimo że wciąż można go kupić dużo taniej z naszymi poradnikami, ceny w zewnętrznych sklepach również idą w górę, a dostępność tanich kodów już znacząco zmalała.

Dlatego też jeżeli nadal chcesz kupić abonament Xbox Game Pass Ultimate za grosze, wciąż możesz to zrobić, ale lepiej się pospiesz. W dalszej części tekstu pokazujemy, w jaki sposób nadal możesz oszczędzić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ostatnia szansa, aby kupić Xbox Game Pass Ultimate za grosze – jeszcze zdążysz przed podwyżkami!

Od kilku godzin obserwujemy, że ceny subskrypcji idą mocno w górę również w sklepach takich jak Eneba czy GAMIVO. Jest to zrozumiałe, ponieważ Microsoft wczoraj oficjalnie podwyższył ceny XGPU i to dość znacznie.

Jeszcze wczoraj – przed podwyżkami – ceny za 3 miesiące Xbox Game Pass Core (Indie), oscylowały w granicach 37 zł w 5 pierwszych ofertach. Dziś najtańsza to 42,54 zł, a gdy ona się wyprzeda – najtańszą ofertą będzie ta za 55,28 zł. To wzrost o blisko 20 zł na jednym kodzie w kilka godzin!

Niemniej jeżeli nadal chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate za grosze, nie ma czasu do stracenia. Skorzystaj z jednego z naszych poradników, które linkujemy poniżej.

Co tu dużo mówić – radzimy się spieszyć. Niestety informacja o podwyżce cen Xbox Game Pass Ultimate nastąpiła nagle, dlatego nie ma zbyt dużo czasu na reakcję.

Co ważne, polecamy zakup kodów z naszych poradników na zapas, aby również w późniejszym czasie móc dodatkowo oszczędzić na kolejnym przedłużeniu subskrypcji. Rzeczone kody nigdy nie wygasają (nie mają terminu ważności), dlatego, póki wciąż są tanie, lepiej nakupić ich na zapas, aby później nie musieć płacić więcej za to samo.

Źródło: własne

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.