2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Wielka niespodzianka dla subskrybentów

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to najbardziej znana gamingowa subskrypcja na świecie. Microsoft stale rozbudowuje jej ofertę o nowe gry, a dzisiaj jest nie inaczej. W abonamencie lądują bowiem dwa nowe tytuły, w tym wielki hit, o którego zmierzaniu do XGP dowiedzieliśmy się trzy dni temu. To bardzo dobry dzień dla użytkowników usługi Amerykanów!

Nowe gry w Xbox Game Pass – Star Wars Jedi: Ocalały oraz Another Crab’s Treasure

Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały to najnowsza odsłona kultowej serii Gwiezdnych Wojen. W grze wcielamy się w postać Cala Kestisa – jednego z ostatnich Jedi, na którego ogonie siedzi złowrogie Imperium. Podczas zabawy zwiedzimy wiele ciekawych lokacji, stawimy czoła różnym przeciwnikom i poznamy intrygującą fabułę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Another Crab’s Treasure

Another Crab’s Treasure – mimo że nie wygląda – to pełna akcji przygodówka w konwencji souslike. Głównym bohaterem opowieści jest przeuroczy krab imieniem Kril, a akcja gry ma miejsce głęboko pod wodą. Motywami przewodnimi zabawy są tutaj m.in. takie aspekty jak całkiem wymagająca walka, wykonywanie tzw. questów i eksploracja podwodnego świata.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry pojawią się w ofercie Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Star Wars Jedi: Ocalały (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Another Crab’s Treasure (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja oferty XGP jest naprawdę ciekawa. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.