Star Wars Jedi: Ocalały zmierza do Xbox Game Pass! Microsoft potwierdza, kiedy hit trafi do subskrypcji

Star Wars Jedi Ocalały Xbox Game Pass

Dziś informowaliśmy, że Star Wars Jedi: Ocalały prawdopodobnie trafi do Xbox Game Pass. Teraz wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona. Wiemy więc, kiedy jeden z hitów EA zasili szeregi abonamentu Microsoftu.

Star Wars Jedi: Ocalały trafi do Xbox Game Pass

EA Play
EA Play

EA Play to abonament, który pozwala nam na zagranie w wiele hitów amerykańskiej firmy. Doczekał się on ostatnio sporych podwyżek cen, ale na szczęście dla graczy jest też częścią subskrypcji Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I to właśnie z tego powodu wkrótce Star Wars Jedi: Ocalały wzmocni ofertę Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass. Microsoft poinformował, że gra będzie dostępna w usłudze już od 25 kwietnia 2024 roku.

Bez wątpienia dołączy do niej więc kolejna wielka produkcja. Gra początkowo nie miała łatwego startu, ale teraz została dopracowana i wielu graczy naprawdę ją doceniło.

Na pewno jest co świętować. Tymczasem warto również zaznaczyć, że Star Wars Jedi: Ocalały jest od dziś dostępny w abonamencie EA Play na konsoli PS5.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.