The Walking Dead The Final Season i Totally Reliable Delivery Service od dzisiaj w Xbox Game Pass

Totally Reliable Delivery Service i the walking dead the final season

Listopad dla posiadaczy Xbox Game Pass stał pod znakiem naprawdę ciekawych pozycji. Dość powiedzieć, że do usługi trafiły wówczas takie pozycje jak Battlefield 2042 czy Insurgency: Sandstorm. Grudzień zaś rozpoczyna się od debiutu w usłudze dwóch całkiem ciekawych tytułów, którym warto będzie poświęcić nieco uwagi. Mowa o The Walking Dead: Ostatni Sezon i Totally Reliable Delivery Service.

Nowe gry w Xbox Game Pass (1 grudnia 2022)

Zwiastun The Walking Dead The Final Season

Jak sama nazwa wskazuje, The Walking Dead The Final Season to ostatni sezon niesamowicie popularnej serii gier przygodowych od studia Telltale Games. Produkcja ta jest zwieńczeniem historii Clementine, którą gracze mogli poznać już w pierwszej odsłonie. Tym, co wyróżnia tę pozycję to konieczność dokonywania wyborów moralnych, które mają potem bezpośredni wpływ na dalsze wydarzenia.

Totally Reliable Delivery Service — zwiastun premierowy

Totally Reliable Delivery Service to produkcja znacznie „lżejsza” i nastawiona na wywoływanie uśmiechu. W jej ramach gracze wcielają się w kurierów, którzy za pomocą różnych narzędzi i pojazdów muszą za wszelką cenę dostarczać przesyłki we wskazane miejsce. Dużym atutem tej produkcji jest możliwość kooperacyjnej zabawy z nawet trójką znajomych.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Obie pozycje są już dostępne w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Można je uruchomić na następujących platformach:

  1. The Walking Dead The Final Season (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Totally Reliable Delivery Service (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Któryś z tych tytułów Was szczególnie zainteresował? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!