Microsoft zaprezentował nowe kontrolery do Xboxa! Przygotowania do premiery Redfall idą pełną parą

Kontrolery Xbox redfall

Do premiery Redfall pozostało zaledwie 6 dni, więc nie można się dziwić, że Microsoft promuję swój ekskluzywny tytuł. Z tej okazji gigant z Redmond specjalnie zaprojektował i udostępnił graczom 5 kontrolerów. I nie da się ukryć, że prezentują się rewelacyjnie.

Kontrolery do Xboxa inspirowane postaciami z Redfall

Kontrolery Xbox Redfall
Kontrolery Xbox inspirowane grą Redfall

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Redfall nie miał najlepszej passy w związku z ogłoszeniem, że w dniu premiery zaoferuje jedynie 30 FPS na Xboxach. Jednak Arkane Studios oraz Microsoft zdecydowali się na prezentację nowych kontrolerów inspirowanych bohaterami z gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród nowych kontrolerów do Xboxa są 4 związane z Laylą Ellison, Remi De La Rosą, Devinderem Crousleyem oraz Jacobem Boyerem. Piąty kontroler nazywa się Bite Back, który, jak możemy przeczytać na stronie Xboxa, oferuje wampirzy design. Każde z nowych urządzeń ma odzwierciedlać charakter danej postaci.

Przeczytaj też: Najlepsze gry platformowe

Nowe kontrolery są kompatybilne z Xboxem One, Xboxami Series X|S, Windowsem, IOS-em oraz Androidem. Urządzenia są dostępne na stronie Xbox Design Lab, a ich cena zaczyna się od 369,99 zł.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.