Konsolowe Roboquest od dzisiaj w Xbox Game Pass

Roboquest

Cztery dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na końcówkę stycznia i pierwszą połowę lutego. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie ląduje konsolowe Roboquest. Na początku 2022 roku w XGP zadebiutowało wydanie na PC.

REKLAMA

Roboquest na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun Roboquest

Roboquest zabiera nas do 2700 roku, w którym świat jest już cieniem dawnego siebie – planeta została wyniszczona wojnami i zmianami klimatycznymi. Wcielamy się tu w postać zbieraczki imieniem Max, która podczas jednego z wypadów odnajduje starego robota strażniczego. Kobiecie udaje się go włączyć, a to daje początek ekscytującym wydarzeniom. Motywem przewodnim zabawy jest tu eksploracja i walka z morderczymi botami.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – najlepsze modele

Konsolowe Roboquest w wersji Game Preview zawita do biblioteki Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że wydanie na PC jest dostępne w subskrypcji Amerykanów od lutego 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!