Assassin’s Creed Odyssey i 3 inne gry niespodzianki debiutują dzisiaj w Xbox Game Pass!

Assassin's Creed Odyssey

Zakończył się dzisiejszy panel Xboxa na wydarzeniu Tokyo Game Show 2022. Podczas jego trwania Microsoft zapowiedział nadchodzącą premierę Deathloopa na Xbox Series X|S i w Game Passie, a także poinformował, że dzisiaj w subskrypcji pojawią się aż cztery gry niespodzianki. W Xbox Game Pass ląduje m.in. Assassin’s Creed Odyssey!

Assassin’s Creed Odyssey i inne niespodzianki od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Assassin’s Creed Odyssey

Rano pisaliśmy o dwóch nowościach, które debiutują dzisiaj w Xbox Game Pass (Metal: Hellsinger i Despot’s Game), ale podczas TGS 2022 Microsoft pozytywnie zaskoczył. Okazuje się bowiem, że jeszcze tego dnia do subskrypcji trafią cztery dodatkowe gry. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Assassin’s Creed Odyssey (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch Remastered (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Danganronpa V3: Anniversary Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. FUGA: Melodies Of Steel (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Wymienione produkcje zawitają do biblioteki Xbox Game Pass w najbliższych godzinach. Zamierzacie sprawdzić którąś z nich, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.