Cooking Simulator i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Cooking Simulator

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiło Two Point Campus. Z kolei dzisiaj w subskrypcji Amerykanów lądują trzy nowości z Cooking Simulator na czele. Nie są to może przesadnie popularne tytuły, ale niektórzy z pewnością ucieszą się z ich debiutu w abonamencie.

REKLAMA

Nowości w Xbox Game Pass (11 sierpnia 2022)

Zwiastun Cooking Simulator

Cooking Simulator jest symulatorem gotowania z masą humorystycznych elementów od polskiego zespołu Big Cheese Studio. Głównym bohaterem gry jest kucharz pracujący w restauracji, która czasy świetności już dawno ma za sobą. Naszym zadaniem będzie przywrócenie lokalowi dawnego blasku przez tworzenie coraz to wykwintniejszych dań.

Zwiastun Expeditions: Rome

Expeditions: Rome jest strategiczną grą RPG, która zabiera nas do Starożytnego Rzymu. Jako bohater lub bohaterka weźmiemy udział w wyprawach pod przewodnictwem Gajusza Juliusza Cezara, aby ostatecznie stać się szanowanym dowódcą wojskowym. Do naszej dyspozycji oddano aż trzy kampanie fabularne.

Zwiastun Offworld Trading Company z elementami rozgrywki

Idąc dalej, Offworld Trading Company to strategia ekonomiczna, której akcja rozgrywa się na Marsie. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, natomiast podczas zabawy będziemy zarządzać własnym biznesem i rywalizować z innymi firmami. Nie obejdzie się bez wydobywania surowców, kontrolowania fabryk, wznoszenia nowych baz czy handlu — także na czarnym rynku.

Przeczytaj też: Mody do Farming Simulator 22

Dwie ostatnie z wymienionych wyżej gier są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass — Cooking Simulator trafi do subskrypcji w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Cooking Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Expeditions: Rome (PC)
  3. Offworld Trading Company (PC)

Zamierzacie dać szansę którejś z dzisiejszych nowości? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!