Darkest Dungeon i jeszcze jedna nowość od dzisiaj w Xbox Game Pass

Darkest Dungeon

Kilka dni temu poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na końcówkę stycznia i pierwszą połowę lutego. Wczoraj do abonamentu trafiły trzy gry z Age of Empires II: Definitive Edition na czele, natomiast dzisiaj w subskrypcji Amerykanów debiutują dwie nowości. Mowa o Darkest Dungeon oraz GRID Legends w chmurze.

REKLAMA

Nowości w Xbox Game Pass – 2 lutego 2023

Zwiastun Darkest Dungeon

Darkest Dungeon to mroczna gra fantasy utrzymana w gotyckich klimatach. Podczas zabawy udajemy się do starej posiadłości oraz podlegających jej lochów, aby toczyć turowe starcia z mieszkającymi tam kreaturami. Co ciekawe, w omawianej produkcji zaimplementowano system psychiki bohaterów – to, co zobaczą oni podczas swojej podróży, będzie miało wpływ na ich stan emocjonalny.

Zwiastun GRID Legends

GRID Legends to popularna gra samochodowa, której motywem przewodnim jest nic innego jak ściganie się z innymi. Co prawda dostępny jest również tryb fabularny, ale nie oszukujmy się – opowiadana w nim historia jest raczej bez znaczenia. Można grać samotnie, jak i w trybie multiplayer.

Przeczytaj też: Najlepsze gry fabularne

Obie produkcje są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Darkest Dungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. GRID Legends (chmura) – wydanie na PC i konsole figuruje w subskrypcji od dawna

Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!