Surgeon Simulator 2, Final Fantasy XIII i dwie inne nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass

Surgeon Simulator 2: Access All Areas

Wczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę pierwszych wrześniowych gier w Xbox Game Pass. Tak się składa, że aż cztery z nich lądują w usłudze już dziś. To całkiem miła odmiana po czterech tytułach, które opuściły Game Passa wraz z ostatnim dniem sierpnia.

Surgeon Simulator 2, Final Fantasy XIII i więcej nowych gier w Xbox Game Pass

Zwiastun Signs of the Sojourner

Kalendarz wskazuje 2 września, czyli w zasadzie sam początek nowego miesiąca. Mając to na uwadze, nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że Microsoft postanowił rozpocząć go miłym akcentem. Ów „miłym akcentem” są w tym przypadku cztery gry. Bez przedłużania, w Xbox Game Pass debiutują dziś następujące tytuły:

  1. Surgeon Simulator 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Final Fantasy XIII (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Signs of the Sojourner (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Craftopia (Game Preview) (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Surgeon Simulator 2 pojawi się w abonamencie do końca dnia, najprawdopodobniej w okolicach 18:00. Z kolei pozostałe trzy gry są już dostępne dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z