Nowy gameplay z High on Life to 12 minut eksploracji i gadających pistoletów

High on Life

High on Life to ciekawie zapowiadająca się produkcja, za którą odpowiedzialny jest twórca m.in. animacji Rick and Morty. W sieci pojawił się nowy gameplay z gry, którego głównym elementem jest eksploracja. Nie zabrakło też spluw posiadających własną osobowość.

Nowy gameplay z High on Life

Gameplay z High on Life

Już poprzedni gameplay z High on Life udowadniał, że gra powinna znaleźć się w kręgu zainteresowania growej społeczności. Pierwszoosobowa strzelanka w mocno kreatywny sposób podchodzi do tematu walki, udostępniając graczom szeroki arsenał niebywałych broni. Mowa w końcu o pistoletach, które posiadają własną osobowość i nie zawahają się przed podzieleniem się swoimi obserwacjami na temat otoczenia i wydarzeń.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Najnowsze wideo z gry prezentuje eksplorację, tym razem w lokacji o nazwie Zephyr Paradise. Premiera High on Life będzie mieć miejsce 13 grudnia 2022 roku, a sama produkcja trafi na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Co ciekawe, posiadacze abonamentu Xbox Game Pass będą mogli zagrać w nią już w dniu premiery!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.