Nowy gameplay z High on Life to 12 minut eksploracji i gadających pistoletów

High on Life

High on Life to ciekawie zapowiadająca się produkcja, za którą odpowiedzialny jest twórca m.in. animacji Rick and Morty. W sieci pojawił się nowy gameplay z gry, którego głównym elementem jest eksploracja. Nie zabrakło też spluw posiadających własną osobowość.

REKLAMA

Nowy gameplay z High on Life

Gameplay z High on Life

Już poprzedni gameplay z High on Life udowadniał, że gra powinna znaleźć się w kręgu zainteresowania growej społeczności. Pierwszoosobowa strzelanka w mocno kreatywny sposób podchodzi do tematu walki, udostępniając graczom szeroki arsenał niebywałych broni. Mowa w końcu o pistoletach, które posiadają własną osobowość i nie zawahają się przed podzieleniem się swoimi obserwacjami na temat otoczenia i wydarzeń.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Najnowsze wideo z gry prezentuje eksplorację, tym razem w lokacji o nazwie Zephyr Paradise. Premiera High on Life będzie mieć miejsce 13 grudnia 2022 roku, a sama produkcja trafi na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Co ciekawe, posiadacze abonamentu Xbox Game Pass będą mogli zagrać w nią już w dniu premiery!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!