Nowy Kangurek Kao krytykowany, ale twórcy przyglądają się opiniom i mówią o poprawkach

Kangurek Kao

Produkcja Kao the Kangaroo nie zachwyciła większości recenzentów, choć gracze wydają się mieć zgoła odmienne zdanie — opinie o grze na Steamie są obecnie „bardzo pozytywne”, a na Metacritic całkiem dobre. Nasza recenzja Kangurka Kao, a także teksty niektórych branżowych kolegów podkreśliły dość słabą regrywalność oraz błędy graficzne i techniczne. Jeden z nich jest dość powszechny i psuje zapisy, ale deweloperzy zapowiadają już poprawki.

Nowy Kangurek Kao otrzyma wiele aktualizacji

W opublikowanym kilka godzin temu wpisie na Twitterze studio Tate Multimedia wspomina o premierze i daje znać społeczności, że jest świadom błędów związanych z save’ami. Projektanci bacznie przyglądają się bugowi i zapowiadają powstawanie stosownej łatki mającej usunąć ów problem. Twórcy celują z wypuszczeniem patcha jeszcze w tym tygodniu.

Sprawdź także: Prawdopodobna oferta PS Plus czerwiec 2022

Deweloperzy zapowiadają także, że naprawianie lub poprawianie kolejnych elementów gry będzie miało miejsce w przyszłości, więc nowy Kangurek Kao nie zostanie porzucony przez Tate Multimedia. Cieszy fakt, że deweloperzy przyglądają się opiniom i na nie reagują, ponieważ dzięki temu ich platformówka po wielu aktualizacjach może być całkowicie innym doświadczeniem niż to, które było dostępne w okolicach premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.