Nowy Kangurek Kao krytykowany, ale twórcy przyglądają się opiniom i mówią o poprawkach

Kangurek Kao

Produkcja Kao the Kangaroo nie zachwyciła większości recenzentów, choć gracze wydają się mieć zgoła odmienne zdanie — opinie o grze na Steamie są obecnie „bardzo pozytywne”, a na Metacritic całkiem dobre. Nasza recenzja Kangurka Kao, a także teksty niektórych branżowych kolegów podkreśliły dość słabą regrywalność oraz błędy graficzne i techniczne. Jeden z nich jest dość powszechny i psuje zapisy, ale deweloperzy zapowiadają już poprawki.

REKLAMA

Nowy Kangurek Kao otrzyma wiele aktualizacji

An update on Kao the Kangaroo – pic.twitter.com/dj8sHQDqrB

— Kao the Kangaroo (@Kaothekangaroo) May 30, 2022

An update on Kao the Kangaroo – pic.twitter.com/dj8sHQDqrB

— Kao the Kangaroo (@Kaothekangaroo) May 30, 2022

W opublikowanym kilka godzin temu wpisie na Twitterze studio Tate Multimedia wspomina o premierze i daje znać społeczności, że jest świadom błędów związanych z save’ami. Projektanci bacznie przyglądają się bugowi i zapowiadają powstawanie stosownej łatki mającej usunąć ów problem. Twórcy celują z wypuszczeniem patcha jeszcze w tym tygodniu.

Sprawdź także: Prawdopodobna oferta PS Plus czerwiec 2022

Deweloperzy zapowiadają także, że naprawianie lub poprawianie kolejnych elementów gry będzie miało miejsce w przyszłości, więc nowy Kangurek Kao nie zostanie porzucony przez Tate Multimedia. Cieszy fakt, że deweloperzy przyglądają się opiniom i na nie reagują, ponieważ dzięki temu ich platformówka po wielu aktualizacjach może być całkowicie innym doświadczeniem niż to, które było dostępne w okolicach premiery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!