Nowy model PS5 powoli nadchodzi? Jeden ze sklepów mówi o „nowym wyglądzie” konsoli od Sony

PlayStation 5

Plotek i spekulacji na temat zupełnie nowego modelu konsoli PlayStation 5 pojawiało się w przeciągu ostatniego roku naprawdę sporo. Najczęściej wspominał o tym branżowy insider — Tom Henderson — który uważa, że Sony wkrótce na rynek wypuści konsolę z odpinanym napędem. Bardzo możliwe, że spekulacje informatora się sprawdzą, bo za sprawą jednego z australijskich sklepów dowiedzieliśmy się nieco na temat planów producenta PlayStation.

Australijski sklep mógł przypadkiem udostępnić opis nowego modelu PS5

PS5 Slim strona sklepu TheGoodGuys
Strona sklepu TheGoodGuys z domniemaną ofertą na PS5 Slim (fot. ResetEra)

Mimo że Sony oficjalnie nie zdradziło żadnych informacji na temat jakichkolwiek nowych wersji konsoli PS5, to na stronie australijskiego sklepu TheGoodGuys pojawiła się oferta zakupu zupełnie nowej konsoli od japońskiej korporacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowy wygląd, smuklejsze PlayStation 5 – niewiarygodnie żywe kolory z zapierającymi dech w piersiach wizualizacjami HDR i immersją — niezależnie od tego, czy grasz, czy strumieniujesz filmy i programy telewizyjne.

Opis na stronie sklepu TheGoodGuys

Niestety, poza zacytowanym opisem sklep nie zamieścił żadnych dodatkowych informacji takich jak cena, czy dokładniejsza specyfikacja techniczna. Na stronie nie znalazły się nawet żadne zdjęcia obrazujące nowy model konsoli PS5.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

Wiele osób bazując tylko na wspomnianym opisie, dopatruje się w tej ofercie PlayStation 5 Slim, które ma ponoć zaoferować graczom przede wszystkim odpinany napęd optyczny. Jeden z użytkowników portalu ResetEra, gdzie pierwotnie pojawiła się ta informacja, jest przekonany o autentyczności tej oferty, bo TheGoodGuys to jedna z największych sieci elektromarketów w Australii.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.