Odnowiono znak towarowy Shadow Hearts — klasyk z PS2 może dostać remake lub trafić do PS Plus Premium

Shadow Hearts

Shadow Hearts to kultowa gra RPG z 2001 roku, która ukazała się wyłącznie na PlayStation 2. Wraz z upływem lat produkcja doczekała się kontynuacji w postaci dwóch nowych odsłon, ale od 2006 roku seria została odłożona do szuflady. Wygląda jedna na to, że Shadow Hearts Remake może być w planach — lub chociaż dodanie oryginału do oferty odświeżonego PS Plus. Raczej jedno z dwóch.

REKLAMA

Odnowiony znak towarowy rozbudza nadzieje na Shadow Hearts Remake

[商願2022-49058]
商標: [画像] /
出願人: 株式会社ユニバーサルエンターテインメント /
出願日: 2022年4月27日 /
区分: 41類(移動体電話・電子計算機端末・携帯型情報端末・携帯用液晶画面ゲームおもちゃ・家庭用テレピゲームおもちゃによる通信を用いて… pic.twitter.com/niDtl2lKKK

— 商標速報bot (@trademark_bot) May 11, 2022

[商願2022-49058]
商標: [画像] /
出願人: 株式会社ユニバーサルエンターテインメント /
出願日: 2022年4月27日 /
区分: 41類(移動体電話・電子計算機端末・携帯型情報端末・携帯用液晶画面ゲームおもちゃ・家庭用テレピゲームおもちゃによる通信を用いて… pic.twitter.com/niDtl2lKKK

— 商標速報bot (@trademark_bot) May 11, 2022

Universal Pictures odnowiło znak towarowy na Shadow Hearts w dniu 27 kwietnia w Japonii. Dopiero wczoraj ogłoszono to publicznie, ale na ten moment intencje firmy nie są znane. Naturalnie nam — graczom — na myśl przychodzą dwa scenariusze: albo są plany na Shadow Hearts Remake lub Sony zwyczajnie chcę dodać oryginał do katalogu PlayStation Plus Premium. Dla przypomnienia najwyższy pakiet nowego PS Plusa pozwoli odpalać w chmurze wybrane gry z PS3, PS2 i PSX.

Przeczytaj też: Najlepsze gry indie

Niestety zdecydowanie bardziej prawdopodobna wydaje się druga opcja, choć na dobrą sprawę nie mamy pewności co do żadnej. Z drugiej strony ciężko nam uwierzyć, że Universal Pictures wzięło się za odnawianie znaku towarowego bez żadnego powodu. W każdym razie — pożyjemy, zobaczymy. Chcielibyście zobaczyć Shadow Hearts Remake? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!