Summer Game Fest 2024 przypomina o sobie na nowym zwiastunie. Organizatorzy zapraszają na wydarzenie

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest to w zasadzie duchowy spadkobierca nieistniejących już targów E3. Tegoroczna edycja letniego wydarzenia organizatorów The Game Awards została zapowiedziana już w marcu. Tymczasem w sieci pojawił się zwiastun przypominający o nadchodzącym pokazie i równocześnie zachęcający do jego oglądania.

Summer Game Fest odbędzie się już w przyszłym tygodniu

Zwiastun Summer Game Fest 2024

Powyższy zwiastun przypomina o tegorocznej edycji Summer Game Fest, która odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godzinie 22:00 czasu polskiego. Na wydarzeniu nie zabraknie pokazów i zwiastunów nadchodzących gier od wielu wydawców.

Mówi się, że podczas nadchodzącego Summer Game Fest, swoje asy z rękawa ma wyciągnąć Sony, które nie powiedziało ostatniego słowa podczas swojego State of Play. Czy tak faktycznie będzie, to okaże się podczas samego wydarzenia, które będzie można oglądać na żywo w serwisie YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.