Otwarta beta World War 3 okazała się być porażką, choć jeszcze nic straconego

World War 3

Wieści o starcie otwartej bety gry World War 3 ucieszyły sporą część graczy. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała tę radość, ponieważ gra okazała się być w gorszym stanie, aniżeli przypuszczano. Pozostaje czekać na poprawki…

REKLAMA

Otwarta beta World War 3 – za darmo, ale jakim kosztem?

World war 3
World War 3

Gdy gracze wyczekiwali zapowiedzianego na 29 września 2022 roku przejścia World War 3 na model free-2-play, nikt nie spodziewał się aż tak dużych problemów. Chociaż otwarta beta daleka jest od finalnej wersji gry, to fani mieli sporo powodów do narzekania. Na jaw wyszło bowiem, w jak złym stanie znajduje się produkcja studia The Farm 51. Na platformie Steam można przeczytać sporo niepochlebnych recenzji. Na co narzekają gracze?

Kolejki do gry potrafią ciągnąć się długimi godzinami, launcher ma ewidentne problemy z działaniem, a samo ujrzenie menu głównego dla niektórych jest sukcesem — World War 3 nie zaliczyło udanego startu w nowym modelu biznesowym. Gracze narzekają też na matchmaking, czy niezliczone błędy wyświetlane przez grę.

Zobacz też: Mody do GTA 5

Co ciekawe, problemy te nie dotyczą samej rozgrywki. Oczywiście dostanie się do takiej jest nie lada wyzwaniem i wymaga sporych pokładów cierpliwości, natomiast wytrwali gracze są „nagradzani” względnie bezproblemową zabawą. Cóż, przed twórcami jeszcze sporo technicznej pracy nad stabilnością oferowanego przez siebie oprogramowania…

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!