Otwarta beta World War 3 okazała się być porażką, choć jeszcze nic straconego

World War 3

Wieści o starcie otwartej bety gry World War 3 ucieszyły sporą część graczy. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała tę radość, ponieważ gra okazała się być w gorszym stanie, aniżeli przypuszczano. Pozostaje czekać na poprawki…

Otwarta beta World War 3 – za darmo, ale jakim kosztem?

World war 3
World War 3

Gdy gracze wyczekiwali zapowiedzianego na 29 września 2022 roku przejścia World War 3 na model free-2-play, nikt nie spodziewał się aż tak dużych problemów. Chociaż otwarta beta daleka jest od finalnej wersji gry, to fani mieli sporo powodów do narzekania. Na jaw wyszło bowiem, w jak złym stanie znajduje się produkcja studia The Farm 51. Na platformie Steam można przeczytać sporo niepochlebnych recenzji. Na co narzekają gracze?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kolejki do gry potrafią ciągnąć się długimi godzinami, launcher ma ewidentne problemy z działaniem, a samo ujrzenie menu głównego dla niektórych jest sukcesem — World War 3 nie zaliczyło udanego startu w nowym modelu biznesowym. Gracze narzekają też na matchmaking, czy niezliczone błędy wyświetlane przez grę.

Zobacz też: Mody do GTA 5

Co ciekawe, problemy te nie dotyczą samej rozgrywki. Oczywiście dostanie się do takiej jest nie lada wyzwaniem i wymaga sporych pokładów cierpliwości, natomiast wytrwali gracze są „nagradzani” względnie bezproblemową zabawą. Cóż, przed twórcami jeszcze sporo technicznej pracy nad stabilnością oferowanego przez siebie oprogramowania…

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.