Pierwsza gra z Games with Gold na kwiecień 2023 już dostępna do pobrania

Games with Gold

Pod koniec ubiegłego miesiąca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na kwiecień 2023. Tak się składa, że od przedwczoraj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwszą z nich. Warto to zrobić za pamięci.

Out of Space: Couch Edition za darmo w ramach Games with Gold na kwiecień 2023

Zwiastun Out of Space: Couch Edition

Games with Gold jest niczym innym jak comiesięczną porcją bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, subskrybenci mogą już pobierać Out of Space: Couch Edition w ramach kwietniowej oferty. Produkcja pozostaje darmowa do ostatniego dnia miesiąca.

  1. Pobierz Out of Space: Couch Edition z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Gry podobne do Minecraft

Może i nie jest to najwybitniejsza gra wszech czasów, ale jak za darmo to i ocet słodki. Innymi słowy, nie zaszkodzi dodać jej do swojej biblioteki, choćby na zaś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.