Palworld otrzyma nową zawartość! Zapowiedziano nową, mroczną postać oraz dodatkowe aktywności

Palworld

Palworld niespodziewanie okazał się największym sukcesem początku 2024 roku. Tytuł z tygodnia na tydzień bił rekordy popularności, aż w końcu zagrało w niego ponad 25 milionów graczy. Pomimo że w ostatnim czasie można zauważyć spadek zainteresowania produkcją, to studio Pocketpair postanowiło ruszyć z kontrofensywą i zapowiedzieć aktualizację do gry, która wprowadzi rajdy oraz nowego stworka.

Palworld z zapowiedzią aktualizacji — nowa postać oraz pierwszy rajd w grze

Palworld — zapowiedź aktualizacji

Palworld to nadal jedna z najpopularniejszych gier 2024, nawet pomimo ostatnich spadków liczby graczy. Pomimo wcześniejszych zapewnień jednego z deweloperów, że nie przejmuje się mniejszą ilością użytkowników, studio Pocketpair zaczęło podjemować więcej działań, by pokazać fanom, że dalej aktywnie rozwija swoją produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na oficjalnych mediach społecznościowych Palworld pojawił się krótki zwiastun, zapowiadający nową zawartość. Wśród nowości zapowiedziany został nowy Pal, czyli Bellanoir. Ze stworkiem ma być związany również pierwszy rajd dodany do gry. Niestety, na ten moment nie wiemy, jakimi umiejętnościami postać będzie się posługiwała, ani kiedy dokładnie aktualizacja się pojawi. Wideo sugeruje jednak, że nastąpi to wkrótce.

Pojawił się potężny zły Pal i oblega Wyspy Palpagos! Tylko najbardziej utalentowani Poskramiacze Pal mają szansę przeciwko niej… Pierwszy rajd Palworld, Bellanoir, już wkrótce!

Oficjalne konto Palworld w serwisie X/Twitter

Zapowiedziana aktualizacja ma być jedynie jedną z wielu, które studio Pocketpair planuje wypuścić w najbliższych miesiącach. Dodatkowo studio w ostatnim czasie oferowało fanom zostanie beta-testerami najnowszych aktualizacji. Palworld z pewnością nie zniknie z radarów graczy przez najbliższy czas.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.