Palworld niebawem otrzyma ogromną aktualizację! Gra zostanie znacząco rozbudowana o nową zawartość

Palworld

Pomimo dużego spadku zainteresowania graczy, Palworld jest tytułem sukcesywnie rozwijanym przez studio Pocket Pair. Do tej pory produkcja otrzymywała małe aktualizacje i poprawki, ale wygląda na to, że twórcy szykują ogromny zastrzyk nowości dla swojego dzieła. Do „Pokemonów ze spluwami” wielkimi krokami zbliża się letnia aktualizacja.

Letnia aktualizacja zmierza do Palworld

Studio Pocket Pair szykuje letnią aktualizację do Palworld, która jak sama nazwa wskazuje, ma zadebiutować latem 2024 roku. Update ma być największym do tej pory, jaki otrzymała produkcja o „Pokemonach ze spluwami”. Do gry ma trafić bowiem zupełnie nowy obszar zabawy w postaci drugiej wyspy, nowe gatunki stworków, nowe budynki oraz nowe bronie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz letniej aktualizacji, twórcy Palworld szykują także implementację trybu PvP do swojej produkcji. Data premiery tego trybu nie jest jednak jeszcze znana, aczkolwiek studio obiecuje, że jego debiut nastąpi tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Palworld zadebiutował 19 stycznia 2024 roku w formule wczesnego dostępu i momentalnie zdominował rankingi popularności. Gra obecnie cieszy się już mniejszym zainteresowaniem, jednakże jak widać, tytuł wciąż jest sukcesywnie ulepszany.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.