Palworld coraz popularniejsze! Grze udało się przebić Fortnite w liczbie graczy na Xboxach Series X|S

Palworld Fortnite

Trzeba przyznać, że Palword to hit ostatnich dni. Gra sprzedała się już w 7 milionach kopii, co jest niesamowitym wynikiem. Ponadto w przypadku Xboxów Series X|S udało jej się przebić Fortnite pod względem liczby aktywnych graczy.

Palworld z większą liczbą aktywnych graczy od Fortnite na Xboxach Series X|S

Najnowsze wieści w sprawie Palworld pochodzą od firmy analitycznej Circana. Jak doniósł nam Mat Piscatella, grze udało się przebić Fortnite w liczbie aktywnych graczy na Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dane te pochodzą z 22 stycznia, więc ciekawe, jak sprawa ta ukształtuje się w dłuższym czasie. Ponadto statystyki dotyczą wyłącznie Stanów Zjednoczonych, ale biorąc pod uwagę ogromną popularność gry, możemy przypuszczać, że podobnie wygląda to w Europie.

Co więcej, posiadacze konsol Microsoftu grali średnio w Palworld przez więcej niż 200 minut. Także ten wynik sprawia oszałamiające wrażenie.

Niestety nie wszystko wygląda tak, jakby wyobrażali to sobie twórcy Palworld. Są bowiem oskarżani o plagiat Pokemonów oraz kilku innych popularnych tytułów. Ponadto prezes firmy Pocketpair doniósł ostatnio o groźbach śmierci, które otrzymywał jego zespół.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.