Palworld się nie zatrzymuje! Gra osiągnęła kolejny kamień milowy sprzedaży w błyskawicznym tempie

Palworld

Palworld, czyli popularne „Pokemony ze spluwami” osiągnął ogromny sukces. Gra szturmem wzięła platformę Steam jak i usługę Xbox Game Pass. Wkrótce tytuł ma także zadebiutować na sprzętach Sony, jednakże, póki co wyniki sprzedaży, jakie pozycja osiąga i bariery, które przebija, są po prostu zdumiewające.

Palworld błyskawicznie stał się światowym fenomenem, a pozycja cały czas pobija kolejne rekordy

Najnowsze wyniki sprzedaży dzieła dewelopera Pocket Pair wskazują, że Palworld właśnie przekroczył wynik na poziomie 7 milionów sprzedanych kopii. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że jest to ogromny sukces, o jakim marzy każdy wydawca gier. Co więcej, Palworld osiągnął ten niebywały wynik zaledwie w 5 dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł poza świetnym rezultatem sprzedażowym nie uciekł także od kontrowersji. Gracze głównie zarzucają produkcji bycie plagiatem Pokemonów. Powstała nawet modyfikacja podmieniająca stworki w grze na prawdziwe Pokemony, jednakże jej twórca został już pozwany przez samo Nintendo.

Palworld to bez wątpienia światowy fenomen, na który gracze wprost się rzucili. Pozycja tempem sprzedaży przebija nawet Pokemon Legends: Arceus, które uchodzi za najlepszą produkcję o kieszonkowych stworkach na Nintendo Switch.

Źródło: X (Twiter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.