Palworld najpopularniejszym tytułem w Xbox Game Pass! Gra zdetronizowała Minecrafta

Palworld Xbox Game Pass

Palworld to produkcja, która od momentu premiery nie bierze jeńców i cały czas zdobywa kolejne sprzedażowe kamienie milowe. Tytuł obecnie bije rekordy popularności, a internet codziennie zalewa fala informacji na temat „Pokemonów ze spluwami”. Najnowsze doniesienia tylko potwierdzają ogromny sukces tej produkcji.

Palworld numerem jeden w Xbox Game Pass

Palworld właśnie wylądował na szczycie listy najpopularniejszych tytułów w usłudze Xbox Game Pass. Gra zdetronizowała dotychczasowego niekwestionowanego lidera, jakim był Minecraft. Produkcji studia Pocket Pair wyczyn ten zajął dokładnie tydzień czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Od momentu premiery Palworld bije kolejne rekordy. Gra podbiła Steam, a teraz wskoczyła także na szczyt w usłudze Xbox Game Pass. Do tego według wyliczeń, tytuł rozszedł się już w liczbie ponad 8 milionów sztuk.

Gra ze względu na swój design nie uniknęła także kontrowersji. Głównie chodzi o oskarżenia o plagiat względem Pokemonów. W sprawie wypowiedziało się nawet ostatnio The Pokemon Company. Nie zmienia to jednak faktu, że lawina popularności ruszyła i ciężko będzie ją teraz zatrzymać. W Palworld bawią się miliony graczy na całym świecie i nic nie wskazuje na to, aby owa sytuacja miała się zmienić.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.