Palworld Sakurijama Update nadchodzi! Do gry trafi mnóstwo nowej zawartości

Palworld

Palworld, to produkcja, która na początku 2024 roku wywróciła rynek gier do góry nogami, przyciągając przed ekrany miliony graczy. Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy, a ilość aktywnych osób bawiących się w świecie dzieła Pocket Pair zmalała. Twórcy jednakże nie zapomnieli o swoim tytule i zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, zaprezentowali nowości do gry na Summer Game Fest.

Palworld otrzyma potężną aktualizację

Zwiastun Sakurijama Update do Palworld

Palworld niebawem otrzyma ogromną aktualizację o nazwie Sakurijama Update. Dzieło studia Pocket Pair zostanie wzbogacone o nową wyspę, nowe stworki, wyższy maksymalny poziom do zdobycia oraz multum broni i przedmiotów. Krótko mówiąc, fani z pewnością będą zadowoleni.

Sakurijama Update do Palworld zadebiutuje 27 lipca 2024 roku. Do premiery więc pozostało niewiele czasu, co z pewnością ucieszy wszystkich wyczekujących na aktualizację do „pokemonów z giwerami”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.