PC Gaming Show 2022 zapowiedziane. Na imprezie poznamy m.in. nową grę od polskiego 11 bit studios

PC Gaming Show

PC Gaming Show 2022 zostało zapowiedziane. Tegoroczna edycja gamingowego show PC Gamera ma już datę rozpoczęcia. Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco, bo podczas jego trwania twórcy Frostpunka obwieszczą światu swoją nową grę.

Data rozpoczęcia PC Gaming Show 2022

PC Gaming Show 2022 rozpocznie się 12 czerwca o godzinie 21:30 czasu polskiego, czyli zapewne na krótko po zakończeniu konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase, która wystartuje tego samego dnia o 19:00. Wydarzenie PC Gamera poprowadzą Sean “Day[9]” Plott i Mica Burton, a będzie można je oglądać na żywo w serwisie YouTube oraz Twitch. Co ciekawe, podczas transmisji jeden z widzów będzie mógł wygrać „wymarzony PC” od iBUYPOWER.

Przeczytaj też: 30 najlepszych gier na słaby PC lub laptop

Prawdopodobnie najciekawszym elementem PC Gaming Show 2022 będzie prezentacja 11 bit studios. Twórcy Frostpunka pokażą na wydarzeniu swoją niezapowiedzianą jeszcze grę. Klei Entertainment również zaprezentuje nową produkcję, a do tego zobaczymy wywiad z twórcami Arma 4 i Arma Reforger. Na tym oczywiście się nie skończy, bo na imprezie zobaczymy jeszcze wiele pomniejszych ogłoszeń, gameplayów i zwiastunów. Będzie oglądane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.