Druga gra z Games with Gold na kwiecień 2023 już dostępna do pobrania

Games with Gold

Pod koniec marca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na kwiecień 2023. Niedługo później subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogli pobrać pierwszą produkcję z nowej oferty. Z kolei dzisiaj w ręce graczy oddano ostatnią, drugą już pozycję w ramach kwietniowego repertuaru.

Peaky Blinders: Mastermind za darmo w ramach Games with Gold na kwiecień 2023

Zwiastun Peaky Blinders: Mastermind

Games with Gold jest niczym innym jak comiesięczną porcją darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od wczoraj subskrybenci mogą pobierać Peaky Blinders: Mastermind. Gra pozostaje bezpłatna do 15 maja.

  1. Pobierz Peaky Blinders: Mastermind z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Nie jest to największy hit wszech czasów, choć recenzje gry nie są najgorsze – produkcja powinna spodobać się fanom serialu i nie tylko. Innymi słowy, warto pobrać za pamięci, w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.