Powstał mod dodający twarz Pedro Pascala do The Last of Us Part 1. Ej mordo, widać po mnie?

Joel Pedro Pascal mod

Nie tak dawno HBO postanowiło zekranizować hit studia Naughty Dog, The Last of Us. Serial, podobnie jak gry, zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Aktor wcielający się w rolę Joela – Pedro Pascal – cieszy się ostatnio ogromną popularnością, dlatego Speclizer oraz Alpha Studios stworzyli modyfikację, która dodaje twarz mężczyzny do modelu protagonisty w grze. Problem w tym, że wyszło… trochę dziwnie.

Pedro Pascal w The Last of us Part 1. Mod dodaje twarz aktora do gry, ale gracze się śmieją

Pedro Pascal jako Joel w grze The Last of Us Part 1

28 marca 2023 roku miała miejsce premiera pecetowej wersji gry The Last of Us Part 1. Niestety studio Naughty Dog musiało zmierzyć się z negatywnymi opiniami wynikającymi ze słabej wydajności oraz licznych crashy. Tytuł okazał się tak zły, że Steam zwracał pieniądze nawet po przekroczonym czasie rozgrywki, a na YouTubie możemy znaleźć liczne kompilacje z bugami, które wystąpiły.

Deweloperzy dalej tworzą poprawki i gra prezentuje się coraz lepiej. Tymczasem, na fali popularności serialu, który miał swoją premierę w styczniu 2023 roku, powstał mod dodający twarz chilijskiego aktora do Joela w pecetowej wersji The Last of Us Part 1. Modyfikacja wykorzystuje szczegółowy render twarzy Pedro Pascala, który nakłada wizerunek aktora na oryginalny model głównego bohatera w grze.

Problem w tym, że chyba nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem. Na niektórych ujęciach nałożona twarz aktora wygląda co najmniej… niepokojąco. Innym razem jest komicznie, przez co gracze szybko podłapali temat i zaczęły się podśmiechujki.

Na opublikowanym filmie możemy zobaczyć, jak prezentuje się modyfikacja. Poza ogólnie „pokracznym wyglądem” niekiedy podczas przerywników filmowych wizerunek aktora może mieć problemy z synchronizacją.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Modyfikacja powstała dzięki współpracy twórcy modów — Speclizera oraz ekipy Alpha Studios i jest dostępna na stronie moddera. A Wam jak podoba się Pedro Pascal w pecetowej wersji The Last of Us Part 1? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.