Pentiment tajemniczym exclusivem Microsoftu i Obsidianu? Prezentacja może odbyć się niebawem

Avowed

Obsidian Entertainment wciąż aktualizuje Grounded o nową zawartość, a także zajmuje się stworzeniem Avowed i The Outer Worlds 2. Bezapelacyjnie mamy do czynienia z jednym z najbardziej aktywnych studiów Microsoftu, a okazuje się, że to niekoniecznie wszystkie projekty, nad którymi może pracować amerykański deweloper.

REKLAMA

Pentiment – Microsoft może zapewnić sobie kolejną grę ekskluzywną od Obsidianu

anyway, ? https://t.co/HwXOhtUlc0

— Josh Sawyer (@jesawyer) June 2, 2022

anyway, ? https://t.co/HwXOhtUlc0

— Josh Sawyer (@jesawyer) June 2, 2022

W listopadzie 2021 roku pojawiły się w sieci pierwsze plotki, jakoby twórcy z owego studia pracowali również nad detektywistycznym RPG-iem o nazwie Pentiment. Mniejszy zespół miał przygotowywać plany związane z tą pozycją, a na czele kilkunastoosobowej ekipy podobno stał Josh Sawyer, twórca Fallout: New Vegas czy Pillars of Eternity.

Sprawdź także: Xbox szykuje niespodzianki na czerwiec

Teraz wygląda na to, że tajemniczy Pentiment może zostać ujawniony podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia Microsoftu o nazwie Xbox & Bethesda Games Showcase. Nie jest to potwierdzona informacja, ale wygląda na to, że Josh Sawyer z niecierpliwością oczekuje na show, co przekazał poprzez swój wymowny wpis na Twitterze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!