Pentiment tajemniczym exclusivem Microsoftu i Obsidianu? Prezentacja może odbyć się niebawem

Avowed

Obsidian Entertainment wciąż aktualizuje Grounded o nową zawartość, a także zajmuje się stworzeniem Avowed i The Outer Worlds 2. Bezapelacyjnie mamy do czynienia z jednym z najbardziej aktywnych studiów Microsoftu, a okazuje się, że to niekoniecznie wszystkie projekty, nad którymi może pracować amerykański deweloper.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Pentiment – Microsoft może zapewnić sobie kolejną grę ekskluzywną od Obsidianu

W listopadzie 2021 roku pojawiły się w sieci pierwsze plotki, jakoby twórcy z owego studia pracowali również nad detektywistycznym RPG-iem o nazwie Pentiment. Mniejszy zespół miał przygotowywać plany związane z tą pozycją, a na czele kilkunastoosobowej ekipy podobno stał Josh Sawyer, twórca Fallout: New Vegas czy Pillars of Eternity.

Sprawdź także: Xbox szykuje niespodzianki na czerwiec

Teraz wygląda na to, że tajemniczy Pentiment może zostać ujawniony podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia Microsoftu o nazwie Xbox & Bethesda Games Showcase. Nie jest to potwierdzona informacja, ale wygląda na to, że Josh Sawyer z niecierpliwością oczekuje na show, co przekazał poprzez swój wymowny wpis na Twitterze.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia