Perfect Dark na Xbox Games Showcase 2024! Gra otrzymała rewelacyjny zwiastun prezentujący rozgrywkę

Perfect Dark

Jakiś czas temu pojawiły się niepokojące informację, jakoby produkcja Perfect Dark borykała się z licznymi problemami. Jednakże wbrew doniesieniom o kłopotach z tworzeniem gry, tytuł pojawił się na Xbox Games Showcase 2024. Co więcej, najnowszy zwiastun prezentuje spore fragmenty rozgrywki.

Perfect Dark zapowiada się na mega klimatyczną produkcję

Zwiastun Perfect Dark na Xbox Games Showcase 2024

Najnowszy zwiastun Perfect Dark prezentuje spory fragment rozgrywki z nadchodzącego dzieła The Initiative i Crystal Dynamics. Materiał łączy ze sobą elementy szpiegowskie zawierające sporą ilość skradania się, jak i fragmenty, w których dominuje akcja. Trzeba przyznać, że całość wygląda niesamowicie klimatycznie i całkiem możliwe, że gra okaże się sporym hitem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Perfect Dark to reboot serii zapoczątkowanej pierwotnie w 2000 roku. Gracze wcielą się w Joannę Dark, tajną agentkę, która zmaga się ze światem opanowanym przez liczne korporacje.

Niestety nie jest znana data premiery nadchodzącego Perfect Dark. Zaprezentowany zwiastun nie zdradził nawet okna wydawniczego gry. Wiadomo jednak, że produkcja w dzień debiutu pojawi się w abonamencie Game Pass.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.