Prace nad Perfect Dark idą bardzo dobrze. Crystal Dynamics opowiada o obiecujących efektach pracy deweloperów

Perfect Dark

Dyskusje na temat produkcji ekskluzywnych dla Xboxa trwają w najlepsze. Parę miesięcy temu mówiło się o tym, że 2023 rok ma przynieść znaczące zmiany, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Na szczęście niektórzy deweloperzy radzą sobie bardzo dobrze. Przynajmniej takie słowa usłyszeliśmy ostatnio z ust Crystal Dynamics.

Crystal Dynamics zadowolone z pracy nad Perfect Dark

Perfect Dark
Perfect Dark

Podczas ostatniego raportu finansowego Embracer Group CEO Eidos i Crystal Dynamics Phil Rogers poruszyli temat Perfect Dark, rebootu powstającego we współpracy z The Initative.

Pracujemy nad kultową grą Perfect Dark i projekt idzie wyjątkowo dobrze. To, co jest tak obiecujące wewnętrznie, to fakt, że nasz zespół wykorzystuje tę szansę, stosuje nowy sposób pracy. Jeśli myślimy o przyszłości tego, jak pracujemy, współpraca między studiami, w różnych strefach czasowych i regionach, między różnymi firmami, będzie coraz bardziej powszechna. Wspaniale jest widzieć, jak zespół The Initiative i nasz zespół tak dobrze ze sobą współpracują.

Phil Rogers

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Przy okazji Rogers pochwalił się również, że kolejny Tomb Raider ma „osiągnie zupełnie nowy poziom pod względem prowadzenia narracji”, a Guardians of the Galaxy osiągnęło imponujący kamień milowy – osiem milionów graczy. Poza drobną wpadką z Saints Row wszystko zdaje się iść śpiewająco w obozie Embracer Group.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!