Saints Row nie spełniło oczekiwań. Embracer Group ogłasza nową przyszłość studia Volition

Saints Row

Chociaż sprzedaż Saints Row była zadowalająca zdaniem szefa Embracer Group, oczekiwania względem rebootu były najwyraźniej nieco większe. Podczas ostatniego raportu finansowego CEO Lars Wingefors poinformował, że w związku ze słabym odbiorem gry Volition stanie się częścią Gearboxu.

Saints Row egzaminem dla Volition

Zwiastun Saints Row

Wingefors wyjaśnił w swoim oświadczeniu, że Volition ciężko pracuje nad naprawieniem Saints Row, co potwierdzają ostatnie aktualizacje. Podjęto jednak decyzje o nowej przyszłości studia i oddaniu ich w ręce Gearboxu, które według CEO ma teraz wszystkie narzędzia do zapewnienia sukcesu Volition.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, ostatnia aktualizacja Saints Row daje do zrozumienia, że do gry nowa zawartość będzie trafiać jeszcze w 2023 roku. Saints Row nie powinno więc zniknąć z listy priorytetów Volition, a część deweloperów może zacząć jedynie pomagać przy aktualnych projektach Gearboxu.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Volition trafiło bez wątpienia w bardzo dobre ręce. Gearbox ma na swoim koncie wiele świetnych tytułów i będzie prawdopodobnie zaangażowane w kilka interesujących projektów w przyszłości. Twórcy Saints Row będą potencjalnie mogli dołożyć do nich swoją cegiełkę.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.