Saints Row nie spełniło oczekiwań. Embracer Group ogłasza nową przyszłość studia Volition

Saints Row

Chociaż sprzedaż Saints Row była zadowalająca zdaniem szefa Embracer Group, oczekiwania względem rebootu były najwyraźniej nieco większe. Podczas ostatniego raportu finansowego CEO Lars Wingefors poinformował, że w związku ze słabym odbiorem gry Volition stanie się częścią Gearboxu.

Saints Row egzaminem dla Volition

Zwiastun Saints Row

Wingefors wyjaśnił w swoim oświadczeniu, że Volition ciężko pracuje nad naprawieniem Saints Row, co potwierdzają ostatnie aktualizacje. Podjęto jednak decyzje o nowej przyszłości studia i oddaniu ich w ręce Gearboxu, które według CEO ma teraz wszystkie narzędzia do zapewnienia sukcesu Volition.

Co ciekawe, ostatnia aktualizacja Saints Row daje do zrozumienia, że do gry nowa zawartość będzie trafiać jeszcze w 2023 roku. Saints Row nie powinno więc zniknąć z listy priorytetów Volition, a część deweloperów może zacząć jedynie pomagać przy aktualnych projektach Gearboxu.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Volition trafiło bez wątpienia w bardzo dobre ręce. Gearbox ma na swoim koncie wiele świetnych tytułów i będzie prawdopodobnie zaangażowane w kilka interesujących projektów w przyszłości. Twórcy Saints Row będą potencjalnie mogli dołożyć do nich swoją cegiełkę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z