Reboot Perfect Dark boryka się ponoć z poważnymi problemami. Gra ma wyjść po nowej odsłonie Tomb Raidera

Perfect Dark

Perfect Dark od dłuższego czasu widniało na wszelkich listach związanych z planami wydawniczymi Microsoftu na 2023 rok. We wrześniu Jeff Grubb donosił o poważnych problemach tego projektu, lecz wieści te zostały dość szybko zdementowane przez Crystal Dynamics. Najnowsze plotki wskazują jednak, że gra faktycznie ma poważne problemy.

Problemy Perfect Dark sprawią, że gra może wyjść rok po nowym Tomb Raiderze

Perfect Dark — zapowiedź z wydarzenia TGA 2020

Wiadomości te pojawiły się na forum RestetEra, gdzie jeden z użytkowników kryjący się pod pseudonimem Miller przekazał, jakoby projekt rebootu Perfect Dark borykał się z pewnym problemami produkcyjnymi. Niestety forumowicz nie zdradził dokładnie jakie trudności napotkało studio zajmujące się tym tytułem.

W związku z tym przed debiutem tej produkcji na rynek ma trafić nowa gra z serii Tomb Raider, która także jest pod skrzydłami Crystal Dynamics. Miller spodziewa się, że odstęp pomiędzy premierami tych dwóch pozycji wynosić będzie około roku.

Ten wyjątkowo dobrze poinformowany użytkownik zdradził też, że prace nad nową częścią serii Tomb Raider trwają znacznie dłużej, niż jest to ogólnie wiadome. Mimo że projekt jakiś czas temu został przeniesiony na silnik Unreal Engine 5, to Crystal Dynamics tworzyło go już od dawna.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Oczywiście na ten moment są to tylko niepotwierdzone plotki, więc warto podchodzić do nich ze stosownym dystansem. Zapewne w bliżej nieokreślonej przyszłości Crystal Dynamics zdradzi nieco więcej informacji na temat postępów prac nad rebootem Perfect Dark.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!