Kultowy exclusive Xboxa może powrócić! Ma go ujawnić najbliższy Showcase

Perfect Dark

Perfect Dark zapowiedziano spory czas temu, a gra podobno borykała się z problemami. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że to przedawnione informacje. I to na tyle, że produkcja ta pojawi się podobno na najbliższym Xbox Showcase.

Perfect Dark na Xbox Showcase 2024?

Wielu zapewne zdążyło już zapomnieć o Perfect Dark. Być może wkrótce pojawi się więc okazja, aby gra mogła nam o sobie przypomnieć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowsze insiderskie doniesienia wskazują bowiem, że pojawi się ona na czerwcowym Xbox Showcase. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie i czy poznamy jej datę premiery, ale dobrze słyszeć, że potencjalne problemy produkcji zostały już ewentualnie zażegnane.

Przypomnijmy, że Perfect Dark zostało zapowiedziane około 3,5 roku temu. To reboot kultowej serii, której dwie poprzednie odsłony zostały wydane ekskluzywnie na Xboxa 360. Pojawiły się one kolejno w 2005 i 2010 roku.

Tymczasem to nie wszystkie gorące plotki dotyczące Xbox Showcase. Przewiduje się też, że wydarzenie ujawni też nowe informacje na temat Gears 6 czy kolejnego Call of Duty.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.