Persona 3 Reload i Persona 5 Tactica oficjalne zaprezentowane. Gry mają trafić do Xbox Game Pass

Persona 3 Reload Persona 5 Tactica

Dwa dni temu całkiem głośno zrobiło się na temat wpadki jaką popełniło studio Altus udostępniając przedwcześnie trailery Persony 3 Reload oraz Persony 5 Tactica. Dzisiaj, podczas Xbox Games Showcase miała miejsce ich oficjalna prezentacja. Ostatecznie też możemy potwierdzić, że obie z tych gier zamierzają do biblioteki Xbox Games Pass!

Persona 3 Reload i Persona 5 Tactica oficjalnie zaprezentowane!

Persona 5 Tactica – trailer

Ostatecznie po serii plotek, spekulacji i przypuszczeń, które pojawiały się w ostatnich miesiącach, możemy ze stuprocentową pewnością potwierdzić, że Persona 3 Reload oraz Persona 5 Tactica trafią do Xbox Game Pass. Co więcej, oficjalnie potwierdzono, że taktyczny spin-off zadebiutuje już 17 listopada 2023 roku.

Na pewno umili to czasu wielu osobom, które będą oczekiwać na debiut odświeżonego wydania trzeciej części cyklu. Ten zadebiutuje dopiero w 2024 roku.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Wieści te mogą naprawdę cieszyć, zwłaszcza że Persona staje się marką, która coraz bardziej zaznacza swoją obecność na konsolach Microsoftu. Pozostaje więc trzymać kciuki, że jest to dopiero początek rozwoju tego rodzaju marek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.