Persona 3 Reload na porównaniu z oryginałem. Pozytywne zmiany widoczne są gołym okiem

Persona 3 Reload

Od momentu oficjalnej zapowiedzi Persona 3 Reload w sieci pojawia się coraz więcej konkretnych materiałów zarówno od twórców, jak i oczekujących graczy. Wczoraj deweloperzy postanowili wypuścić kolejny trailer przedstawiający w akcji angielski dubbing. Dzisiaj zaś możemy rzucić okiem na porównanie dotychczasowych materiałów z oryginalną produkcją wydaną w 2006 roku.

Persona 3 Reload na porównaniach z wydaniem z 2006 roku

Persona 3 i Persona 3 Reload — porównanie wydań

Na udostępnionym powyżej porównaniu widać, że Persona 3 Reload jest nie tylko ładniejsza pod względem ogólnej grafiki, ale od oryginału różni ją także nieco inny styl artystyczny. Odświeżone wydanie cechuje się także znacznie bogatszą paletą kolorów, która w porównaniu z wydaniem z 2006 roku ma zdecydowanie mniej odcieni szarości i zdaje się bardziej „żywa.

Nie sposób wspomnieć o tak trywialnych kwestiach, jak ogólna wydajność czy rozdzielczość, które w remake’u stoją na oczywiście o wiele wyższym poziomie niż w pierwotnej wersji.

Warto także zaznaczyć, że zauważalnej poprawie uległ również interfejs, który w nadchodzącej edycji zdaje się bardziej dopasowany do ogólnego charakteru produkcji.

Przeczytaj też: Gry visual novel

Kup Persona 5 Royal

Zestawione materiały to zaledwie urywek obu gier, a więc na pełne porównania trzeba będzie poczekać do oficjalnej premiery. Ta ma nastąpić „na początku 2024 roku” i na razie tylko tyle wiemy w tej sprawie. Pewne jest natomiast, że od dnia debiutu Persona 3 Reload zasili bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.