Persona 3 Reload na nowym zwiastunie. Zmierzająca do Xbox Game Pass gra odda ducha oryginału?

Persona 3 Reload

Na krótko przed ostatnim Xbox Games Showcase studio Atlus zupełnie przypadkiem ujawniło trailery dwóch nadchodzących gier — Persona 5 Tactica oraz Persona 3 Reload; oczywiście podczas wydarzenia Microsoftu otrzymaliśmy potwierdzenie tych wydań. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się też, że odświeżone wydanie trzeciej części tej popularnej serii otrzyma polską wersję językową. Teraz zaś twórcy podzielili się z oczekującymi graczami kolejnym trailerem.

Persona 3 Reload na zwiastunie prezentującym angielską wersję dubbingu

Persona 3 Reload — trailer prezentujący angielską wersję językową

Tym razem deweloperzy ze studia Atlus skupili się na przedstawieniu w akcji angielskiego dubbingu, który będzie dostępny w Persona 3 Reload. W tym przypadku mowa bowiem o nagraniu wszystkich kwestii dialogowych od nowa i sądząc po komentarzach pod wideo na YouTube, wielu oczekującym graczom taki zamysł się spodobał, bo doceniają oni starania twórców.

Jednocześnie mieliśmy okazję rzucić okiem na kilka fragmentów rozgrywki, które prezentują się naprawdę dobrze i co ważne — oddają ducha oryginalnego wydania z 2006 roku. Dla wielu nie potrzeba więc lepszej rekomendacji, aby ponownie rozpocząć przygodę z tym tytułem.

Przeczytaj też: Gry skradanki

Kup Persona 5 Royal

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery Persona 3 Reload, bo jedyne co do tej pory zostało nam ujawnione w tej materii to fakt, że debiutu możemy spodziewać się „na początku 2024 roku”. Warto także przypomnieć, że od samego początku tytuł ten dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass, o czym zarówno Microsoft, jak i samo studio Atlus chętnie przypominają.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.