Phil Spencer zachwyca się kolejną produkcją z Xbox Game Pass! „Piękna gra”

Bramble: The Mountain King Phil Spencer

Jakiś czas temu Phil Spencer chwalił Ravenlok od studia Cococucumber. Okazuje się, że w zeszłym tygodniu szef Xboxa postanowił rozpocząć przygodę z kolejną niezależną produkcją dostępną w bibliotece Xbox Game Pass. Tym razem uwagę przedstawiciela amerykańskiej firmy przyciągnęła gra osadzona w mrocznym baśniowym świecie.

Phil Spencer zachwyca się Bramble: The Mountain King z Xbox Game Pass

Spencer we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter poinformował, że postanowił zagrać w Bramble: The Mountain King. Produkcja Dimfrost Studio trafiła do biblioteki Xbox Game Pass pod koniec czerwca, ale wygląda na to, że przedstawiciel amerykańskiej firmy dopiero teraz znalazł czas na zapoznanie się ze wspomnianym tytułem.

Phil Spencer przyznał, że polecano mu Bramble: The Mountain King i najwyraźniej była to trafna rekomendacja. Szef Xboxa stwierdził bowiem, że produkcja Dimfrost Studio to „piękna gra”. Słowa uznania ze strony przedstawiciela Microsoftu z pewnością ucieszą deweloperów ze szwedzkiego zespołu.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Xbox Series X

Bramble: The Mountain King dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Warto dodać, że produkcja Dimfrost Studio spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony branżowych recenzentów, jak i samych graczy, co potwierdza m.in. średnia ocen w serwisie Metacritic oraz recenzje na Steam.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.