Phil Spencer „ukarany” przez graczy. Jego obóz został zaatakowany… bombą atomową

Fallout 76 Phil Spencer

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Xbox zamknie trzy studia. Ponadto okazuje się, że być może to wcale nie koniec cięć w gamingowym skrzydle Microsoftu. Wobec tego gracze postanowili sami „wymierzyć sprawiedliwość” i… zbombardowali obóz Phila Spencera w Falloucie 76.

Obóz Phila Spencera zbombardowany w Falloucie 76

Graczom nie spodobało się, że Xbox zamknie trzy studia. W szczególności mowa tu o Tango Gameworks, które stworzyło świetne The Evil Within czy Hi-Fi Rush.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety tej decyzji biznesowej raczej nie da się zmienić. Mimo to fani postanowili wyrazić swoje niezadowolenie w dosyć oryginalny sposób.

Wszyscy bowiem wiedzą, że Phil Spencer jest zapalonym graczem, a wśród ogrywanych przez niego tytułów jest także Fallout 76. Dlatego też szef Xboxa doznał ostatnio w tej grze nieprzyjemnej sytuacji, bo niezadowoleni użytkownicy… zbombardowali jego obóz bombą atomową.

To swego rodzaju protest przeciwko ostatnim działaniom Microsoftu. Tym bardziej że ponoć to nie koniec cięć w firmie. Na domiar złego ostatnio dowiedzieliśmy się, że również ceny Xbox Game Pass mogą ulec zmianie na naszą niekorzyść.

Każdy chyba przyzna, że sytuacja jest w pewien sposób nieciekawa. Miejmy nadzieję, że szef Xboxa wysłucha głosu graczy i zablokuje dalsze nieprzyjemne decyzje.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.