Phil Spencer zapalonym graczem. Szef Xboxa w Vampire Survivors spędził ponad 240 godzin

Vampire Survivors

Vampire Survivors jest regularnie aktualizowane i sądząc po zaangażowaniu w ten tytuł Phila Spencera, nowa zawartość dostarcza fanom mnóstwo rozrywki. Szef Xboxa pochwalił się ostatnio, że udało mu się zdobyć wszystkie osiągnięcia w popularnej grze.

REKLAMA

Phil Spencer fanem Vampire Survivors

All current achievements completed. Fantastic game @poncle_vampire #VampireSurvivors #XboxShare pic.twitter.com/LPqA5MZu3Q

— Phil Spencer (@XboxP3) February 26, 2023

All current achievements completed. Fantastic game @poncle_vampire #VampireSurvivors #XboxShare pic.twitter.com/LPqA5MZu3Q

— Phil Spencer (@XboxP3) February 26, 2023

Phil Spencer na Twitterze ponownie pochwalił się swoim postępem w Vampire Survivors. Po ponad 240 godzinach spędzonych w tym tytule odblokował wszystkie dostępne aktualnie osiągnięcia.

Co ciekawe, niewiele gier przykuło do tej pory taką uwagę Phila Spencera. Ostatni raz udało mu się zdobyć wszystkie achievementy pięć lat temu, w The Gardens Between. Vampire Survivors musiało mocno zmotywować go do regularnej gry i walki o najtrudniejsze trofea.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Profil Phila Spencera sugeruje, że ma on ręce pełne roboty i kilka dużych tytułów, które niedługo może uznać za zakończone. Szef Xboxa powoli zbiera ostatnie osiągnięcia m.in. w Destiny 2 i Assassin’s Creed Origins.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!