Phil Spencer zapalonym graczem. Szef Xboxa w Vampire Survivors spędził ponad 240 godzin

Vampire Survivors

Vampire Survivors jest regularnie aktualizowane i sądząc po zaangażowaniu w ten tytuł Phila Spencera, nowa zawartość dostarcza fanom mnóstwo rozrywki. Szef Xboxa pochwalił się ostatnio, że udało mu się zdobyć wszystkie osiągnięcia w popularnej grze.

Phil Spencer fanem Vampire Survivors

Phil Spencer na Twitterze ponownie pochwalił się swoim postępem w Vampire Survivors. Po ponad 240 godzinach spędzonych w tym tytule odblokował wszystkie dostępne aktualnie osiągnięcia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, niewiele gier przykuło do tej pory taką uwagę Phila Spencera. Ostatni raz udało mu się zdobyć wszystkie achievementy pięć lat temu, w The Gardens Between. Vampire Survivors musiało mocno zmotywować go do regularnej gry i walki o najtrudniejsze trofea.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Profil Phila Spencera sugeruje, że ma on ręce pełne roboty i kilka dużych tytułów, które niedługo może uznać za zakończone. Szef Xboxa powoli zbiera ostatnie osiągnięcia m.in. w Destiny 2 i Assassin’s Creed Origins.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.