Pierwsza gra z Games with Gold na czerwiec 2023 już dostępna do pobrania

Games with Gold

Wczoraj poznaliśmy gry w Games with Gold na czerwiec 2023. Z kolei dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwszą produkcję z oferty. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci, aby później nie zapomnieć.

Adios za darmo w ramach Games with Gold na czerwiec 2023

Zwiastun Adios

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to oferta pozwalająca subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate pobierać darmowe gry każdego miesiąca. Mimo że pierwsza produkcja z czerwcowej oferty miała zostać udostępniona dopiero jutro, to w istocie abonenci mogą ją odebrać już dzisiaj. Adios pozostaje bezpłatne do 30 czerwca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Xbox Series S

Nie da się ukryć, że Adios nie jest może największym hitem ostatniej dekady, ale z drugiej strony – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Na Metacritic gra w wersji na PC ma średnią ocen recenzentów na poziomie 78/100, więc jest całkiem nieźle.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.