Dwie pierwsze gry z lipcowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Beasts of Maravilla Island

Przedwczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Games with Gold na lipiec 2022. Z kolei dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać dwa pierwsze tytuły. Warto to zrobić za pamięci, bo gry nie będą darmowe przez wieczność.

Beasts of Maravilla Island i Thrillville: OTR za darmo w ramach Games with Gold na lipiec 2022

Zwiastun Thrillville: OTR

Powtarzamy to jak mantrę, ale jeszcze raz: Games with Gold jest comiesięczną porcją gier za darmo dla osób opłacających subskrypcję Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj abonenci mogą pobierać dwa tytuły: Beasts of Maravilla Island oraz Thrillville: OTR. Pierwszy pozostaje bezpłatny do 31, a drugi tylko 15 lipca.

  1. Pobierz Beasts of Maravilla Island z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Thrillville: OTR z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Disney Dreamlight Valley z datą premiery we wczesnym dostępie

Thrillville: OTR wydano również na Xboxa 360, a więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze, co oznacza, że będzie można ją ogrywać nawet po wygaśnięciu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei do zabawy w Beasts of Marvilla Island bez abonamentu nie ma co podchodzić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z