Disney Dreamlight Valley we wczesnym dostępie wkrótce w Xbox Game Pass

Disney Dreamlight Valley

Pod koniec kwietnia oficjalnie zaprezentowano Disney Dreamlight Valley. Wówczas było wiadome, że early access wystartuje latem, ale dokładna data nie została podana. Podczas Nintendo Direct Mini sprzed kilku godzin zapowiedziano serię Persona na Switcha oraz NieR: Automata w wersji na konsolę Japończyków, pokazano nowy gameplay z Sonic Frontiers, a także ujawniono, kiedy dokładnie Disney Dreamlight Valley trafi w ręce pierwszych graczy.

Disney Dreamlight Valley — data premiery gry we wczesnym dostępie

Fragment z Disney Dreamlight Valley na Nintendo Direct Mini

Disney Dreamlight Valley to połączenie gry przygodowej oraz symulatora życia. Jak nietrudno się domyślić, podczas zabawy spotkamy wiele postaci Disneya oraz Pixara. Podczas dzisiejszego Nintendo Direct Mini nie powiedziano zbyt wiele o grze, ale pokazano nowy krótki trailer i ujawniono termin startu early accessu.

Przeczytaj też: Gry w Games with Gold na lipiec 2022

Przechodząc do konkretów, data premiery wczesnego dostępu Disney Dreamlight Valley została ustalona na 6 września 2022 roku (nie będzie to już lato jak wcześniej zapowiadano, ale cóż). Tego samego dnia grę uruchomią posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass oraz osoby, które zakupią tzw. Pakiet Fundatora. Pełna wersja produkcji ukaże się w 2023 roku i będzie ona darmowa dla wszystkich.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z