2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass, 5 tytułów opuszcza subskrypcję! Słodko-gorzka aktualizacja oferty

Xbox Game Pass

Dziś ostatni dzień miesiąca, a to zwykle równa się z aktualizacją biblioteki Xbox Game Pass. Tak jest i tym razem, wszak w subskrypcji debiutują 2 nowe gry, ale jak na złość – przy okazji abonament opuszcza aż 5 tytułów, w tym jeden prawdziwy hit. Średnio „uczciwa” wymiana, ale cóż: zawsze mogło być gorzej.

2 nowe gry w Xbox Game Pass (31 października 2023)

Zwiastun Jusant

Jusant to gra przygodowa pełna zręcznościowych sekwencji, bo jej motywem przewodnim jest… wspinaczka. Fabuła produkcji koncentruje się wokół góry, na którą przyjdzie nam się wspinać. Protagonista chce dotrzeć na sam jej szczyt, aby odkryć pewną tajemnicę.

Zwiastun Headbangers Rhythm Royale

Z kolei Headbangers Rhythm Royale jest grą z gatunku battle-royale, również pełną zręcznościowych elementów. Obejmujemy tu kontrolę nad gołębiem i rywalizujemy z innymi o to, kto ma najlepsze poczucie rytmu. Fabuły tutaj nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Najtańsze gry na Steam

Jusant jest już dostępne w ofercie Xbox Game Pass, natomiast Headbangers Rhythm Royale pojawi się w subskrypcji w ciągu najbliższych godzin. W ramach abonamentu Amerykanów zagramy na następujących platformach:

  1. Headbangers Rhythm Royale (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Jusant (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Może i nie są to najciekawsze nowości wszech czasów, ale z pewnością znajdą swoich amatorów.

5 gier usuwanych z Xbox Game Pass (31 października 2023)

Zwiastun Persona 5 Royal

Dobre wiadomości już za nami, więc musimy się teraz skupić na tych mniej ciekawych. Otóż dzisiaj abonament Microsoftu opuszcza aż 5 gier, w tym niekwestionowany hit, jakim jest Persona 5 Royal. Pełna lista usuwanych produkcji wygląda następująco:

  1. Gunfire Reborn (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Kill It With Fire (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Persona 5 Royal (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Signalis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Solasta Crown of the Magister (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Na szczęście, dopóki produkcje wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Warto skorzystać z tej oferty, jeżeli akurat komuś zależy na możliwości kontynuowania rozgrywki w którymś z tych tytułów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.