Nadchodzi pierwszy darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 2. Activision ma bardzo ambitne plany

Call of Duty Modern Warfare 2

Niedługo ma pojawić się okazja, żeby za darmo przetestować Call of Duty: Modern Warfare 2. Znany insider Tom Henderson zdradził ostatnio plany Activision na rozwój nowej odsłony serii. Wśród nich znajduje się darmowy weekend w połowie grudnia.

Darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 2

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2

Chociaż Microsoft stwierdził ostatnio, że Call of Duty nie jest aż takie wyjątkowe, trudno odmówić sukcesu Modern Warfare 2. Gra sprzedaje się świetnie, została pozytywnie odebrana przez wielu fanów serii, a ostatnio komplementuje ją również wyjątkowo popularny Warzone 2.0.

Według informacji Toma Hendersona Activision ma bardzo ambitne plany na rozwój MW2. Już 14 grudnia na serwery gry trafi standardowa aktualizacja Reformed z okazji połowy sezonu. Możemy spodziewać się w niej wielu nowości, potencjalnie nowych broni lub map. Dzień później rozpocznie się z kolei darmowy weekend, który potrwa do 19 grudnia.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać

Darmowy weekend powinien być doskonałą atrakcją dla fanów Warzone 2.0. Wielu z nich prawdopodobnie nie zdecydowało się jeszcze na zakup Call of Duty: Modern Warfare 2, a krótki okres free to play może ich do tego przekonać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z