Redfall miał otrzymać dużą aktualizację w maju 2024. Tak się jednak nie stanie przez ostatnią decyzję MS

Redfall

Jak grom z jasnego nieba uderzyła w branżę informacja o ostatnich poczynaniach Microsoftu. Gigant z Redmond nagle postanowił zamknąć swoje trzy wewnętrzne studia, w tym Arkane Austin, twórców wydanego w zeszłym roku Redfalla. Okazuje się, że przed zamknięciem studia, deweloperzy pracowali nad sporą aktualizacją dla swojej produkcji.

Po zamknięciu Arkane Austin, Redfall nie otrzyma nowej zawartości

Według najnowszych informacji, do których dotarła redakcja serwisu IGN, Arcane Austin pracowało nad dużą aktualizacją dla Redfalla, która miała się ukazać jeszcze w tym miesiącu. Update miał między innymi usunąć wymóg stałego połączenia internetowego, aby móc grać w produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza majową aktualizacją, w przygotowaniu był także Halloweenowy dodatek, który miał ukazać się w październiku 2024 roku. Oba dodatki nie ujrzą już światła dziennego ze względu na decyzję o zamknięciu studia odpowiedzialnego za produkcję gry.

Ostatnimi czasy głośno było o narzekaniach graczy, którzy nie otrzymali obiecanego DLC, pomimo zakupu edycji specjalnej Redfalla. Niestety, na wspomniany dodatek również nie ma co już liczyć, jednakże Arcane Austin w specjalnym oświadczeniu zapowiedziało, że osoby te otrzymają zwrot środków za zakupioną zawartość.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.