PlayStation 5 otrzymało kolejną aktualizację. Sony zapewnia o poprawkach wydajności systemu

Sony PlayStation 5

W ubiegłym tygodniu Sony udostępniło ogromną aktualizację oprogramowania do PlayStation 5, która wprowadziła szereg bardzo istotnych zmian i nowości. Japończycy nie zamierzają jednak odpuszczać i dziś udostępnili kolejną łatkę przeznaczoną swoim najnowszym konsolom. Nie należy jednak spodziewać się po niej spektakularnych dodatków.

Najnowsza aktualizacja do PlayStation 5 poprawia wydajność systemu

PlayStation 5
PlayStation 5

Najnowsza aktualizacja do konsol PlayStation 5 o numerach 23.01-07.01.00.00 udostępniona na serwerach ma — według Sony — poprawić wydajność systemu. Poza tą lakoniczną informacją Japończycy nie uszczegółowili dokładnie jakich dokładnie poprawek w działaniu można się spodziewać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze nie powinni liczyć na żadne dodatkowe funkcje czy atrakcje, choć rozmiar tej łatki jest nie najmniejszy, bo z serwerów ściągnąć trzeba 1,142 GB plików.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedźmina

Jak widać, Sony nie przestaje dbać o swój najnowszy sprzęt i stara się zapewnić użytkownikom jak najlepszą jakość dostarczanych usług; nawet jeśli mowa o tak mało zmieniającej łatce.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.