PlayStation 5 zrobione na szaro! Sony zapowiedziało nowy wygląd swojej konsoli

PlayStation 5 Gray Camouflage

Zamienne panele boczne do PlayStation 5 są w oficjalnej sprzedaży od jakiegoś czasu. Dzisiaj Sony zapowiedziało zupełnie nowy wariant wyglądu dla swojej najnowszej konsoli. Fani gier wojennych powinni być zadowoleni.

REKLAMA

PlayStation 5 Gray Camouflage to zupełnie nowy wygląd najnowszej konsoli Sony

Zapowiedź kolekcji PlayStation 5 Gray Camouflage

Najnowsza „kolekcja” PlayStation 5 Gray Camouflage ma być stylizowana na szary, wojskowy kamuflaż. Chętni będą mieli do wyboru nie tylko panele boczne doczepiane do konsoli, ale także zupełnie nowy wygląd pada DualSense oraz słuchawek Pulse 3D. Biorąc pod uwagę różne opcje wyglądu PlayStation 4, można się spodziewać, że nie jest to ostatnia taka akcja ze strony Sony.

Przeczytaj też: Jaki router do domu kupić?

Japońska firma poza zapowiedzią nowej odsłony PS5 nie podała ani daty premiery, ani nawet sugerowanej ceny tych komponentów. Oznacza to, że wszyscy zainteresowani będą musieli jeszcze trochę poczekać na więcej informacji. Co sądzicie o „nowym wcieleniu” PlayStation 5? Hit czy kit? Dajcie Znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!