Nadciąga fala obniżek cen PlayStation 5! Czy dotrze też do Polski?

PlayStation 5 obniżka cen

Dla wszystkich graczy, którzy jeszcze nie mają najnowszej konsoli od Sony i planowali jej zakup, może w tym tygodniu pojawić się miła niespodzianka. Najnowsze przecieki wskazują, że wkrótce japoński producent sięgnie po kolejne w tym roku przeceny. Ostatnia oficjalna promocja PlayStation 5 w Polsce zakończyła się 7 sierpnia – jest szansa, że wkrótce pojawi się następna.

Cena PlayStation 5 ponownie zostanie obniżona w wybranych krajach

PlayStation 5 promocja
PlayStation 5 – zapowiedź promocji

Jak informuje redakcja portalu VGC, cena PlayStation 5 w tym tygodniu ma zostać obniżona o 100 euro. Na chwilę obecną promocja ma dotyczyć Hiszpanii oraz Portugalii. Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, a wszystko na to wskazuje, konsola w PlayStation Direct oraz zwykłych sklepach będzie tam dostępna za 449,99 euro (ok. 2240 zł).

Niższa cena PlayStation 5 ma obowiązywać od 25 sierpnia do 7 września. W tym momencie nie ma jeszcze informacji na temat promocji w innych krajach, w tym Polsce. Warto jednak pamiętać, że ostatnia trafiła do nas z opóźnieniem, dlatego też nie warto tracić nadziei.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Kup Playstation 5

W bieżącym roku finansowym Sony ma zamiar sprzedać 25 milionów konsol, a tym samym pobić 25-letni rekord pierwszego PlayStation (22,6 milionów sztuk w 12 miesięcy). Możliwe, że specjalne promocje mają w tym pomóc, choć pojawiły się też spekulacje, że producent, szykując się do wypuszczenia nowego modelu PlayStation 5, chce wyprzedać zapasy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.