Limitowana edycja PS5 z motywem Spider-Mana 2 już w polskich sklepach! Znamy cenę

PlayStation 5 Spider-Man 2 zestaw

Niedawno Sony pokazało zestaw PlayStation 5 z motywem z gry Spider-Man 2. Zamówienia przedpremierowe ruszyły dzisiaj (28 lipca 2023 roku), natomiast sprzęt ma trafić w ręce graczy 1 września. W polskich sklepach pojawiły się już oferty wraz z cenami zarówno za zestaw z konsolą, jak i możliwe do zakupu osobno panele oraz kontroler DualSense.

Ceny za zestaw PlayStation 5 Spider-Man 2 w polskich sklepach

Zestaw PlayStation 5 Spider-Man 2

Jakiś czas temu na oficjalnym blogu PlayStation została przedstawiona specjalna, limitowana edycja konsoli PlayStation 5 zainspirowana grą Marvel’s Spider-Man 2. Projekt ma na celu oddanie wrażenia przejmowania kontroli nad graczem przez symbionta, co zostaje odzwierciedlone zarówno na panelach konsoli, jak i na dedykowanym padzie, które można dokupić osobno.

Ponieważ oficjalny sklep Sony nie jest dostępny w Polsce, przyjrzyjmy się cenom, jakie proponują za limitowane edycje konsoli PlayStation 5, kontrolera DualSense oraz obudowy do konsoli rodzime sklepy:

Kup PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2

Kup DualSense Marvel’s Spider-Man 2

Kup Obudowa PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Sony zdaje sobie sprawę, że gra Spider-Man 2 może nie tylko zdobyć ogromną popularność podczas premiery, ale także przekonać klientów do zakupu PS5. Jak widzimy, aby sięgnąć po zestaw PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 trzeba jednak przygotować się na niemały wydatek. Warto pamiętać, że jest to edycja limitowana, więc jeśli chcemy zaopatrzyć się w taki sprzęt, lepiej się pośpieszyć.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.